O společnosti

O SPOLEČNOSTI IARKO

Společnost IARKO byla založena v roce 2020 na základě mnoholetých zkušeností zakladatele firmy. Společnost pracuje s jedinečným systémem hliníkových profilů, který umožňuje vytvářet širokou škálu průsvitných struktur, jako jsou například přístřešky a pergoly rodinných domů, skleníky, parkovací stání, zastřešení bazénů, střešní světlíky různých typů s funkcí pro přirozené odvětrání kouře a tepla. Srdcem výroby je moderní poloautomatický ohýbací stroj značky SAF DS 60 HV!

Majitel společnosti, inženýr Oleksii Iarchenko, má více než 10 let zkušeností s navrhováním designu, výrobou a montáží průsvitných systémových struktur. Toto zařízení umožňuje vytvářet průsvitné systémy jakékoli formy složitosti, včetně pásových obloukových světlíků až do šířky 12 metrů.

Dopravu zboží provádíme pomoci vlastního nákladního vozidla  s nosností až 1,1 tuny, což umožňuje dodávat produkty zákazníkovi co nejrychleji. Při výrobě jsou používány nejmodernější polykarbonátové desky a profilový systém je vyroben z vysoce kvalitních hliníkových slitin.

Jsme spolehliví, rychlí a zakládáme si především na vstřícném a lidském přístupu.Oleksii Iarchenko